Neste stevne

8.OKTOBER 2016

Info RallyX.se her

Påmelding  "Support" her.

Deltakerliste "Support" her. 

 

FLOTT      

terminliste15

 

  
Info

 

Leders hjørne

  Det er med et tungt hjerte jeg som leder i klubben ser at en av våre ivrigste sjeler Hasse Kittilsen dessverre har gått bort. Han var en stor bidragsyter for oss i  NMK Grenland, spesielt når det hjalt å preparere banen. Han var med på å forme banen/anlegget til at vi i dag ligger helt i toppsjiktet hva gjelder kvalitet og attraktivitet. Vi nærmer oss det største løpet vi noen gang har hatt og hadde så gjerne sett at du fikk oppleve det, men sykdommen ville det annerledes dessverre. Du vil alltid være med oss.

 Hvil i fred fra alle oss i NMK Grenland. 


 

Sponsorer

 

 

 

   

 

 

  


  

 

 

 

 

   

 

Falck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  asfalt 

 

 

 

 

 

 

Tilbud

DELTAKERLISTE 30/8-14

Advarsel, åpne i et nytt vindu. PDFSkriv utE-post

NM SHORTCAR      NM RALLYCROSS      NBF JUNIORCUP CROSSKART 

 

      Oppdatert: 28.08.14 15:46
Klasse St.nr Navn Klubb Bilmerke
Crosskart Mini O1 Petter Theodor Brenden Nmk hønefoss IC R4 mini
Crosskart Mini O3 Robin larsen hermansen Nmk hamar Ic r3
Crosskart Mini O6 Selma Lundh Östmarks MFF Norcart MR1
Crosskart Mini O12 Dennis Austad NMK Grenland IC-Kart R3
Crosskart Mini O20 Emil Bujordet NAF Froland Swedkart
Crosskart Mini O30 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar Norcart
Crosskart 85 49 Martin Hagen NMK Gardermoen ic-Kart
Crosskart 85 60 MARIUS SOLBERG HANSEN NAF NORDRE VESTFOLD R4 KTM
Crosskart 85 61 Sindre S. Trøyterud KNA Solør Motorsport R4 Motortek
Crosskart 85 62 Bjørn Cato Aarekol Nmk Vikedal IC R4
Crosskart 85 66 Aron Jensen Marum NMK Grenland IC 4 Kermit
Crosskart 85 68 Tobias G Andersen NAF MOTORSPORT ØVRE ØSTFOLD IC-kart R4
Crosskart 85 69 Erik Thoresen Engh NMK Kongsberg IC Kart R4
Crosskart 85 81 Markus Gimle Enger NAF Motorsport Gjøvik IC KART R 4
Crosskart 85 83 Oskar Andersson Vimmerby MS IC R4
Crosskart 85 86 Karsten Nordli nmk Aurskog-Høland IC-kart R4
Crosskart 85 88 Ole Henry steisholt Kna eiker R4
Crosskart 85 90 Viktoria Aass Weberg KNA Solør motorsport IC R4
Crosskart 85 93 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør motorsport IC R3
Crosskart 85 95 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland IC Kart R4
Crosskart 125 101 Sebastian Høidalen NMK Grenland IC4 Motorsportprodukter
Crosskart 125 106 alexander k lie NMK Grenland ic kart
Crosskart 125 108 Adrian Emil Eriksen Hansen KNA Aust Agder IC-Kart R4
Crosskart 125 120 Philip n bakken Kna solør motorsport Ic-cart R4
Crosskart 125 123 Nicolai Haldammen KNA Solør Motorsport 0
Crosskart 125 125 Even Heggelund Nmk Valdres IC-r4
Crosskart 125 140 Petter Fjelstad NMK AREMARK R4-Husaberg
Crosskart 125 145 Felicia Walfridson MK Ratten Icekart R4
Crosskart 125 163 Daniel Aasen Svensen Naf Motorsport Ringerike ICR4/ LYSENG
Crosskart 125 166 Adrian Austad NMK Grenland IC-Kart R4
Crosskart 125 167 Jacob Lyseng NMK Hønefoss IC R4
Crosskart 125 168 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport IC R4
Crosskart 125 177 Ola Nore JR NMK Modum og Sigdal IC-KART R4
Crosskart 125 180 Oliver SOLBERG MK Ratten IC Kart R4
Crosskart 125 190 Hauk Hamre-Hagen NMK Vikedal Royal Purple IC-Kart R4
Crosskart 250 214 Øyvind Strønes NMK Trøgstad IC kart R3
Crosskart 250 219 Jan Emil Wilsberg NMK Aurskog-Høland ic R4
Crosskart 250 222 Martin Kongsli NAF Motorsport avd Nord-Gudbrandsdal IC-Kart R4
Crosskart 250 225 Stein Hammersbøen NMK Nore og Uvdal IC R4 KTM Kvs
Crosskart 250 232 Martin Eriksen-Wiker NAF Motorsport Kongsvinger IC kart, R4
Crosskart 250 239 anders strand nmk vikedal ic-kart r4 ktm
Crosskart 250 240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart VR5
Crosskart 250 247 thomas holmen kna solør ic kart
Crosskart 250 251 Carl Henrik Lyche NMK Harstad IC-kart R4
Crosskart 250 270 Fredrik Øymo NMK Narvik IC-Kart R4
Crosskart 250 280 Aleksander Bjørnstad NMK HAMAR IC KART Power by Gundersen
Crosskart 250 282 Casper B Larsen MNJ Dk Ic-Kart-R4 Suzuki
Crosskart 650 606 Finn Erik Løberg KNA Telemark IC Kart R3,5
Crosskart 650 613 pål rye smørsteen nmk tønsberg ic kart r-4
Crosskart 650 616 Ludvik S. Einarsen NMK Gardermoen IC-Kart R4
Crosskart 650 618 per henrik lende indreytre østfold IC kart
Crosskart 650 622 Kim Lorentzen NAF Oslo motorsport IC kart R4
Crosskart 650 630 Børre Holm Nmk tynset Ic kart R4
Crosskart 650 633 Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold IC R4 SRE
Crosskart 650 640 Jack Fjelstad NMK AREMARK R4-Husaberg
Crosskart 650 645 Jimmie Walfridson MK Ratten IC R4
Crosskart 650 651 Jan Terje Samuelsen KAK Norkart vr5
Crosskart 650 660 Jonathan Walfridsson Mk Ratten Torsby IC R4
Crosskart 650 666 Rolf Arne Gulliksen NMK Follo IC-Kart R4
Crosskart 650 682 Mads Skov Pedersen Frederikshavn/Sæby Autosport Panic Special
Crosskart 650 688 Marius Vardeberg NAF Motorsport Kongsvinger IC R4
Crosskart 650 696 Daniel Sundsten nmk hønefoss IC-KART R4
Crosskart 650 697 ingve andre strand nmk vikedal ic-kart r4
Crosskart 650 Veteran 808 Jan Hinna NMK Gardermoen Hot Rod
Crosskart 650 Veteran 855 Arne Wiik NMK Gardermoen R4 - QuickUp
         
         
Shortcar 600 150 Stian Frydenlund NAF motorsport Ringerike Shortcar 600
Shortcar 600 166 Johan Lindstrøm KNA Vålerbanen Honda Shortcar 600
Shortcar 600 188 Malin Blad KNA Varna Shortcar 600
Shortcar 1000 1 MARTIN BARRY-BERG NAF MOTORSPORT RINGERIKE KAWASAKI
Shortcar 1000 2 Sivert Johansen NAF Nordre Vestfold shortcar
Shortcar 1000 35 Lars Nordli NMK Modum & Sigdal Suzuki
Shortcar 1000 43 Jostein Fonneland NMK Gardermoen Shortcar 1000
Shortcar 1000 54 Julius slatlem NAF Kawasaki 1000
Shortcar 1000 59 Arild Solberg NMK Molde Shortcar 1000 Suzuki
Shortcar 1000 60 Rune Hansen NMK Elverum Suzuki GXR 1000 R
Shortcar 1000 61 Terje Ekberg nmk elverum Yamaha R!
Shortcar 1000 65 Odd stensvold NMK Larvik Shortcar
Shortcar 1000 70 Peder Økseter NAF Sør Østerdal Shortcar Honda
Shortcar 1000 71 Stian Studsrød Nmk Grenland Shortcar 1000 Kawazaki
Shortcar 1000 75 Oddbjørn Ottosen NMK Hadeland IL TEMO GIGANTE
Shortcar 1000 79 Gudbrand Løken NMK Gardermoen Suzuki GSXR 1000
Shortcar 1000 82 Steinar Solibakke Klev NMK Kongsberg Shortcar CBR1000RR
Shortcar 1000 83 Frode Ludvigsen Nmk Gardermoen Shortcar Lumkey racing
Shortcar 1000 91 Erik Nilsen NMK Aurskog-Høland Lumkey Racing
Shortcar 1000 98 Espen Buskerud NMK Gardermoen Shortcar 1000